Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Koncert "KUŹNICA - MIASTU" z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Utworzono dnia 04.05.2018

W dniu 03 maja 2018 r. w sali widowiskowej SOK "Kuźnica" odbył się koncert pn."Kuźnica-Miastu" zorganizowany z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Koncert rozpoczął się uroczystym wykonaniem hymnu państwowego oraz przywitaniem, przez dyrektora Andrzeja Karpińskiego, zaproszonych gości i przybyłych na imprezę mieszkańców naszego miasta. Następnie mogliśmy obejrzeć i wysłuchać okolicznościowego montażu słowno-muzycznego poświęconego Konstytucji 3 Maja w wykonaniu młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Ostojowie przygotowanej przez opiekunów: Małgorzatę Miernik- Kłys, Magdalenę Miernik, Katarzynę Michta-Połeć.

Następnie wystąpiły dzieci: Liliana Dąbrowska, Marysia Miernik oraz Bartosz Dulemba, ze szkółki młodych pianistów, prowadzonej w suchedniowskiej "Kuźnicy" przez instruktora, a także nowego dyrygenta Chóru "Senior" Natalię Nastiuk

Kolejnym punktem programu imprezy był występ dzieci ze Studia Piosenki SOK "Kuźnica" prowadzonego przez Mariolę Pocheć. Nikola Świtek zaśpiewała "Ada to nie wypada", Alicja Młodawska piosenkę "Meluzyna", natomiast Bartosz Antoniak "Za mały".

Następnie na scenie w swoich układach zaprezentowały się dzieci z Formacji Tanecznej AXIS prowadzonej przez Michała Ośkę. AXIS MINI zatańczył układ pt:"Puppies", następnie wystąpił duet Lena Materek i Ola Świtek, oraz kwartet Ola Świtek, Lena Materek, Lana Madziała, Nikola Gbiorczyk. Na koniec w układzie "Łabędzie" zobaczyliśmy starszą grupę AXIS.

Po tym występie na scene powróciły dzieci ze studia wokalnego. Usłyszeliśmy Justynę Łakomiec w piosence "Puszek okruszek", duet Bartosz i Paulina Antoniak "Zakazany owoc" i Paulinę Antoniak w rockowej odsłonie w utworze "Konik na biegunach".

Finałem imprezy był koncert chóru "CORO CANTORUM" z Miejskiego Centrum Kultury z Ostrowca Świętokrzyskiego pod kierunkiem Ewy Goworowskiej. Chór zaprezentował się przez suchedniowską publicznością w programie rozrywkowym w którym nie zabrakło hitów polskiej muzyki jak: "Powróćmy jak za dawnych lat", czy "Niech żyje bal".

Koncert "Kuźnica-Miastu" (fot. Jacenty Kita)

Utworzono dnia 04.05.2018, 09:03

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 28

W poprzednim tygodniu: 468

W tym miesiącu: 1351

W poprzednim miesiącu: 2562

Wszystkich: 55358

Zapraszamy do obejrzenia

autoreklamy "Kuźnicy"

ECO TANIEC

podsumowanie projektu

LUXTORPEDA

na Świętojankach 2019