SOK "Kuźnica" zaprasza na zajęcia nauki gry na instrumentach dętych
Suchedniowski Ośrodek Kultury "Kuźnica"
w nowym roku artystycznym 2025/2026
zaprasza na
zajęcia nauki gry na instrumentach dętych.
Zajęcia poprowadzą:
Malwina Ozimska
- we wtorki w godz. 17:00 - 17:45 (saksofon altowy, trąbka)
- w czwartki w godz. 15:00 - 16:30 (saksofon altowy, trąbka)
Wojciech Materek
- w środy w godz. 15:00 - 17:00 (puzon, trąbka, tuba).
Zajęcia nieodpłatne dla osób, które zadeklarują chęć
dołączenia w przyszłości do Suchedniowskiej Orkiestry Dętej.
Serdecznie zapraszamy











