Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zapraszamy na "NOWOROCZNĄ GALĘ OPERETKI"

Utworzono dnia 18.12.2017


 

Suchedniowski Ośrodek Kultury "Kuźnica" w Suchedniowie serdecznie zaprasza na "NOWOROCZNĄ GALĘ OPERETKI Z LAMPKĄ SZAMPANA" w wykonaniu zespołu Artes Ensemble, która odbędzie się w dniu 7 stycznia 2018 r. o godz. 16:00 w sali widowiskowej SOK "Kuźnica" w Suchedniowie przy ulicy Bodzentyńskiej 18.

 

"NOWOROCZNA GALA OPERETKI Z LAMPKĄ SZAMPANA" to noworoczne widowisko muzyczne z niespodziankami dla Publiczności, spięte błyskotliwą narracją artystów z dużą dawką dobrego humoru, gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz szampańską, muzyczną zabawę i wyśmienitą rozrywkę, w ten jedyny w roku magiczny czas Nowego Roku.

 

W programie NOWOROCZNEJ GALI w wirtuozowskich wykonaniach artystów zespołu Artes Ensemble zabrzmią najsłynniejsze muzyczne toasty świata: "Więc pijmy na chwałę miłości/Libiamo" z opery "La Traviata" G. Verdiego; triumfalny „Marsz Radetzkiego" J. Straussa (ojca); " Votre toast - Aria Toreadora" z opery "Carmen" G. Bizeta, pieśń o winie "Chianti Lied Tarantella" G. Winklera; walc "Nad pięknym modrym Dunajem" J. Straussa (syna); największe przeboje operetki: "Usta milczą, dusza śpiewa" z operetki "Wesoła wdówka" Fr. Lehara; "Czardasz Silvy", "W rytm walczyka serce śpiewa" z operetki "Księżniczka czardasza" i "Ach, jedź do Varasdin" z operetki „Hrabina Marica" E. Kalmana; fragmenty z najsłynniejszej opery świata "Carmen" G. Bizeta; słynna hiszpańska pieśń "Granada" A. Lary; „Przetańczyć całą noc" z musicalu „My Fair Lady" Fr. Loewe oraz wiele innych muzycznych fajerwerków.

 

Wykonawcy:

Emilia Mikołajczyk - sopran,

Dominik Sierzputowski - tenor/baryton,

Emilia Dagil - skrzypce,

Małgorzata Janaszek - wiolonczela, prowadzenie Gali, scenografia,

Andrzej Janaszek - fortepian, reżyseria, aranżacje muzyczne utworów, dyr. Artystyczny zespołu Artes Ensemble.

 

Zapraszamy na niezapomnianą NOWOROCZNĄ GALĘ zespołu Artes Ensemble pełną muzycznych fajerwerków, najsłynniejszych toastów świata, największych przebojów operetki oraz na porywającą, szampańską zabawę w magiczny czas Nowego Roku.

 

Bilety w cenie: 40 zł normalny, 30 zł ulgowy

 

 

Zespół Artes Ensemble tworzą znakomici artyści, absolwenci Akademii Muzycznych w Bydgoszczy, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Freiburgu i Zurychu, soliści oper i filharmonii, zajmujący się również działalnością pedagogiczną, posiadający w swych dorobkach artystycznych wiele nagród i wyróżnień w konkursach i festiwalach wokalnych, instrumentalnych i kameralnych w kraju i zagranicą.

 

Artes Ensemble - "WIĘC PIJMY NA CHWAŁĘ MIŁOŚCI"

Libiamo z opery "TRAVIATA" G. Verdiego - video

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 1

W poprzednim tygodniu: 498

W tym miesiącu: 1349

W poprzednim miesiącu: 2807

Wszystkich: 39759

Suchedniowskie Święto Kaszy 

Informacje TVP3 Kielce

Zapraszamy do obejrzenia

autoreklamy "Kuźnicy"

ECO TANIEC

podsumowanie projektu