Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Plan zajęć

Zaktualizowany:   15 października 2021 r.

 

PONIEDZIAŁEK

o godz.

rodzaj zajęć

prowadzący

 

17:00 - 18:30

 

Formacja Taneczna AXIS II

(sala taneczna - 16)

Mateusz Wróblewski

 

18:30 - 20:00

 

Formacja Taneczna AXIS I

(sala taneczna - 16)

Mateusz Wróblewski

 

15:15 - 16:15

 


język angielski
(Gareth's School)

(sala plastyczna - 44
i sala teatralna - 43)
 

-

 

16:25 - 17:55

 


język angielski
(Gareth's School)

(sala plastyczna - 44
i sala teatralna - 43)
 

-

18:00 - 19:30


język angielski
dla maturzystów

(sala plastyczna - 44)
 

Małgorzata
Wędrychowska-Pajek


15:00 - 21:00*
 

projekcje filmów
w kinie "Kuźnica"

-

 

WTOREK

o godz.

rodzaj zajęć

prowadzący

 

15:00 - 20:00

 

szkółka młodych pianistów

(garderoba - 11)

Natalia Nastiuk

 

17:30 - 19:30

 


próba zespołu
muzycznego

(sala muzyczna - 36)
 

-

 

ŚRODA

o godz.

rodzaj zajęć

prowadzący

 

17:00 - 18:00

 

zajęcia teatralno-recytatorskie

(sala widowiskowa / kinowa)

Jagoda Juchniewicz
16:00 - 17:00


nauka gry na instrumentach
dętych

(sala teatralna - 43)
 

Adrian Makuch
17:00 - 18:30


Suchedniowska Orkiestra Dęta

(sala muzyczna - 36)
 

Wojciech Materek

 

CZWARTEK

o godz.

rodzaj zajęć

prowadzący

 

15:00 - 20:00

 

szkółka młodych pianistów

(garderoba - 11)

Natalia Nastiuk

 

16:00 - 17:30

 

chór "Senior"

(sala teatralna - 43)

Natalia Nastiuk

 

17:00 - 18:00

 

zajęcia plastyczne
dla dzieci w wieku 7-10 lat

(sala plastyczna - 44)

Łukasz Kutwin

 

18:00 - 19:30

 

zajęcia plastyczne
dla dzieci w wieku powyżej 10 lat

(sala plastyczna - 44)

Łukasz Kutwin

 

17:00 - 18:00

 

zajęcia teatralno-recytatorskie

(sala widowiskowa / kinowa)

Jagoda Juchniewicz

 

18:00 - 20:00

 

Klub Gibkich Ciał

(sala taneczna - 16)

Elżbieta Kuszewska

 

PIĄTEK

o godz.

rodzaj zajęć

 prowadzący

 

16:00 - 19:00

 

zajęcia wokalne

(sala muzyczna - 36)

Malwina Ozimska

 

18:00 - 19:00

 

Formacja Taneczna AXIS II

(sala taneczna - 16)

Mateusz Wróblewski

 

19:00 - 20:00

 

Formacja Taneczna AXIS I

(sala taneczna - 16)

Mateusz Wróblewski


15:00 - 21:00*
 

projekcje filmów
w kinie "Kuźnica"

-

 

SOBOTA

o godz.

rodzaj zajęć

 prowadzący


15:00 - 21:00*
 

projekcje filmów
w kinie "Kuźnica"

-

 

NIEDZIELA

o godz.

rodzaj zajęć

 prowadzący


15:00 - 21:00*
 

projekcje filmów
w kinie "Kuźnica"

-


* zgodnie z repertuarem dostępnym w zakładce Kino "Kuźnica".
 

Zegar

Kalendarium

Październik 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny