Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Plan zajęć

PONIEDZIAŁEK

o godz.

rodzaj zajęć

prowadzący

 

16:00 - 17:00

 


pilates dla seniorek
ćw. ogólnorozwojowe

(sala taneczna - 16)
 

Monika Ptak-Korbacz

 

17:15 - 18:15

 


stretching
(dla wszystkich)

(sala taneczna - 16)
 

Monika Ptak-Korbacz

 

18:30 - 19:30

 


pilates z elementami jogi
(dla wszystkich,
wymagana własna mata)

(sala taneczna - 16)
 

Monika Ptak-Korbacz

17:30 - 19:00


język angielski

(sala plastyczna - 44)
 

Małgorzata
Wędrychowska-Pajek

 

WTOREK

o godz.

rodzaj zajęć

prowadzący

 

15:00-20:00

 

nauka gry na pianinie

(garderoba - 11)

Natalia Nastiuk

 

18:00 - 20:00

 

Klub Gibkich Ciał

(sala taneczna - 16)

Elżbieta Kuszewska

 

od 17:00

 


próba zespołu
muzycznego

(sala muzyczna - 36)

-

 

ŚRODA

o godz.

rodzaj zajęć

prowadzący

 

16:00 - 17:00

 

akrobatyka

(sala taneczna - 16)

Kamila Jabłońska
16:00 - 17:10


Kuźnica Junior Band

(sala teatralna - 43)
 

Katarzyna Korus
17:30 - 19:00


Suchedniowska Orkiestra Dęta

(sala muzyczna - 36)
 

Wojciech Materek

 

17:30 - 18:45

 

Formacja Taneczna AXIS MINI

(sala taneczna - 16)

Tomasz Słomka

 

18:45 - 20:00

 

Formacja Taneczna AXIS 

(sala taneczna - 16)

Tomasz Słomka

 

CZWARTEK

o godz.

rodzaj zajęć

prowadzący

 

15:00-20:00

 

nauka gry na pianinie

(garderoba - 11)

Natalia Nastiuk

 

od 17:00

 


próba zespołu
muzycznego

(sala muzyczna - 36)
 

-

 

PIĄTEK

o godz.

rodzaj zajęć

 prowadzący

 

15:30 - 17:30

 

zajęcia teatralno-recytatorskie

(sala teatralna - 43)

Andrzej Plata

 

17:30 - 18:45

 

Formacja Taneczna AXIS MINI

(sala taneczna - 16)

Tomasz Słomka

 

18:45 - 20:00

 

Formacja Taneczna AXIS 

(sala taneczna - 16)

Tomasz Słomka

 

SOBOTA

o godz.

rodzaj zajęć

 prowadzący

-

-

-


Ostatnia aktualizacja:     16.10.2020 r.
 

Zegar

Kalendarium

Październik 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny